-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tmerr gjatë fluturimit! Pasagjerët gjejnë gjarprin 2 metra mbi kokat e tyre

Kryesoret

Të kesh frikë gjatë fluturimit është një gjë normale, por të kesh një gjarpër mbi kokë gjatë fluturimit jo rrallë herë dëgjohet.

Në fakt një moment sa dramatik aq edhe gazmor është regjistruar gjatë një fluturimi nga Bankoku për në ishullin Phuket, kur një gjarpër doli mbi kokën e pasagjerëve, të cilët fillimisht u tmerruar duke u larguar me shpejtësi nga vendet e tyre kur panë zvarranikun i cili sipas Daily Mail arrinte deri në 2 metra.

Por, siç tregojnë pamjet, një anëtar i guximshëm i ekuipazhit të kabinës arriti deri te gjarpri dhe përdori një shishe plastike bosh për ta futur në një qese plastike.

Ende i pasigurt nëse gjarpri ishte helmues  apo potencialisht vendosi ta kyçte mire në dollap gjatë pjesës së mbetur të fluturimit.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit