-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Jim Belushi vjen në Tiranë: E dua këtë vend

Kryesoret

Aktori i njohur me origjinë shqiptare, Jim Belushi është rikthyer në Tiranë. Në Instagram ka publikuar dy fotografi nga rrugët e Tiranës ku ka shkruar: “Në rrugë”.

Ndërkohë në një tjetër foto nga sheshi Skënderbej me mikun e tij, aktori është shprehur: “Chris dhe unë e duam këtë vend!”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit