-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I dha fund jetës për foton intime, tezja e vajzës: E shtyn nga pallati…

Kryesoret

Tragjike në Tiranë. Në një tjetër vrasje vetëvrasje. Një 27-vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt të një banese në Kamëz të Tiranës, pasi një personazh i TikTok-ut, Altin Çoku, i ka publikuar në rrjet foto intime.

Tezja e 27-vjeçares hedh pretendime se mbesa e saj nuk është vetëhedhur, por se sipas saj ka qenë dikush që e ka shtyrë. Tezja shprehet për mediat se 27-vjeçarja ka punuar rreth 3 ditë si sanitare në banesën e Altin Çokut dhe më pas sipas saj nuk ka shkuar më. Ajo thotë se ditën që ndodhi ngjarja, 10 shkurt, në banesë ka qenë edhe vajza e mitur e saj, 2 vjeçe.

I dashuri i nxori fotot në krevat, kjo është vajza që i dha fund jetës në Tiranë

Goca ka gocën e vogël 2 vjeçe. S’do e kishte lënë kurrë. Prandaj them që ajo nuk e ka vrarë veten. Ajo kishte një problem me bashkëshortin. Bashkëjetonin, ishte një ndarje për momentin. Mbase do pajtoheshin prapë. Policia s’po na jep asnjë lajm.

Goca s’ka vrarë veten. Gocën ma vranë. Kaq është. Goca është atje lart se ma vranë, nuk e ka vrarë veten. Vuri gocën e vogël në gjumë dhe hipi me pi cigare. S’ka pasur asnjë shenj. Goca nuk është hedh. Gocën ma kanë hedh. Ajo s’do e linte kurrë gocën” tha ajo.

“Do ia marr jetën siç ia mori mbesës”! Kërcënon daja i vajzës që i dha fund jetës

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit