-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kamez

Aksidentoi për vdekje këmbësoren, arrestohet 21-vjeçari

Një aksident i rëndë ndodhi ditën e djeshme në bulevardin “Nënë Tereza” në Kamëz. Drejtuesi i makinës 21 vjeç ka humbur kontrollin dhe u përplas...

Aksident në Kamëz, përplasen dy makina, humb jetën një këmbësore

Ditën e sotme në rrugën “Nënë Tereza” në Kamëz ka ndodhur një aksident ku një këmbësore ka humbur jetën. Drejtuesi i automjetit me iniciale B.K.,...

U dogjën gjashtë makina, biznesi i hapur 5 ditë më parë

Mëngjesin e sotëm në Kamëz u dogjën gjashtë makina në një biznes automjetesh me dhënie me qira. https://5pyetjet.al/2024/06/05/kamez-digjen-6-makina-ne-nje-biznes-automjetesh-me-qira/ Ky biznes makinash ishte hapur vetëm pesë ditë...

Pamjet/ Si u dogj biznesi i makinave në Kamëz

Në orët e para të mëngjesit në rrugën “Donald Trup” Kamëz një biznes makinash me dhënie me qira u përfshi nga flakët. Këto janë disa...

Kamëz, digjen 6 makina në një biznes automjetesh me qira

Ditën e sotme në rrugën “Donald Trump” Kamëz ka rënë zjarr në një biznes makinash. Në një biznes me makina me qira janë djegur 6...

‘Vrasje e mbetur në tentativë’/ I vihen prangat në Kamëz një 30-vjeçari

Një 30-vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim nga policia është arrestuar ditën e sotme në Kamëz. I riu Gentian Koqari (Losha) është banues në...

Kamëz/ Makina me dy vajza brenda përfundon e përmbysur në mes të rrugës

Ditën e sotme një aksident është regjistruar në Kamëz. Siç mund të shihet dhe nga pamjet, një makinë ka përfunduar e kthyer përmbysë në mes...

E shkuara e zezë e Çokut, nga lidhje intime me kushërirën te tentativa për vrasjen

Altin Çoku 39 vjeç banues në Kamzë u arrestua nga policia për rastin e vetëvrasjes së Sibela Abedinit, e cila u vetëhodh nga kati...

I dha fund jetës për foton intime, tezja e vajzës: E shtyn nga pallati…

Tragjike në Tiranë. Në një tjetër vrasje vetëvrasje. Një 27-vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt të...

“Do ia marr jetën siç ia mori mbesës”! Kërcënon daja i vajzës që i dha fund jetës

Një vajzë 27-vjeçe i dha fund jetës në Tiranë pasi i dashuri i nxori fotot intime në rrjetet sociale. Daja i 27-vjeçares, për të...

Latest news

/5pyetjet.al