-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Zbulohet “bazë lufte” në Vlorë

Kryesoret

Policia e Vlorës ka zbuluar një godinë në lagjen ‘10 korriku’ ku ndodhen armë, mina e targa.

Ekspertët e kriminalistikës kanë në duar armët. Deri më tani raportohet për një person të arrestuar.

Nuk dihet nëse armët janë përdorur ne ngjarje kriminale dhe cili ishte destinacioni final i bombes, mines me telekomande.

Operacion rrufe, kapet me bombën në dorë në Vlorë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit