-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mos u nxitoni në dashuri/ Horoskopi sot

Kryesoret

E Martë 13 Shkurt 2024

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Të martën jo gjithçka është në rregull në këtë periudhë. Është faji i një hëne disonante që shkakton pak bezdi. Prisni përpara në dashuri nëse marrëdhënia nuk funksionon ose përfundon. Një projekt ose diçka e re tashmë është gati, do t’ju duhet të punoni për të.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të martën do keni qenë paksa i tensionuar kohët e fundit, por kjo Hënë do t’ju bëjë të gjeni qetësinë shpirtërore. Projektet e krijuara së fundmi do të duhet të përcaktohen deri në fund të këtij muaji. Pjesa e parë e shkurtit u përdor për të studiuar strategji për të fituar një betejë. Në dashuri ka pasur disa hutim mes çifteve.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të martën përpiquni të qëndroni optimistë. Me Jupiterin në shenjë, së shpejti do të nisin projekte të reja. Të bësh të njëjtat gjëra ju mërzit, në fund të fundit, jeni njerëz krijues. Do të jetë një sfidë të qëndroni të qetë, ata që kanë pasur probleme personale dhe fizike duhet të gjejnë qetësi.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të martën ju jeni shumë aktiv dhe i ndjeshëm, por edhe i prekshëm dhe i ndjeshëm. Faza e vështirë po përfundon. Së shpejti do të kalojmë në një më të mirë. Jeni duke pritur për ngjarje, është koha të vëzhgoni me kujdes atë që ju rrethon. Fundi i shkurtit mund të jetë efektiv për të filluar t’i shihni gjërat përreth jush ndryshe.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të martën do jeni krenarë dhe nuk ka gjasa të pranoni se keni bërë gabime. Ka pasur ndryshime që nga viti i kaluar që janë ende në vazhdim. Më në fund e keni kuptuar se e kaluara duhet lënë mënjanë për t’u fokusuar në menaxhimin e së ardhmes. Fundi i shkurtit sjell kundërshtime planetare që duhen menaxhuar me kujdes.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Të martën do keni absolutisht nevojë për pak relaksim në pjesën e dytë të shkurtit. Deri tani keni qenë i përfshirë në shumë evente, ata që kanë biznesin e tyre dhe janë kthyer nga suksesi personal. Do të ketë ditë plot me gjëra për të bërë, mos e lironi këtë tension në dashuri, ndjenjat po rikuperohen.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Të martën në këtë periudhë shumë ide dhe projekte të mëdha po ju kalojnë në kokë. E marta ju sheh shumë dembel ose jo shumë të qetë për shkak të një Hëne disonante. Gjatë tre javëve të fundit, shumë prej tyre kanë përjetuar rënie fizike dhe kanë nevojë të rikuperohen.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të martën duhet të keni një vizion të qartë për të ardhmen tuaj. Kjo ditë ndihmon por kushtojini vëmendje kontrasteve. Tranziti i ri i Venusit imponon ashpërsi në dashuri. Asnjë lajm në vendin e punës, dy javët e ardhshme mund të ndikojnë në cilësinë e disa marrëdhënieve, do të ketë vonesa.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të martën kënaquni në dashuri me këtë hënë të bukur të favorshme. Evolucioni i një ndjenje varet nga lloji i marrëdhënies që po përjetoni. Në marrëdhëniet afatgjata, mërzia duhet të kapërcehet. Mund të favorizoni disa shenja si Ujori dhe Peshorja.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të martën pavarësisht nga yjet në favorin tuaj, një Hënë e pafavorshme ju shkakton bezdi dhe shumë lodhje. Shumica nuk ankohen sepse gjërat po shkojnë keq, por vetëm sepse ka shumë përgjegjësi dhe pak kohë për t’u çlodhur apo kushtuar partnerit dhe familjes.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të martën harrojini shpenzimet e panevojshme, e rëndësishme është të ndiheni mirë me veten, ka dëshirë për të ndryshuar stilin e jetës, pamjen tuaj, ka edhe ato. Që mendojnë të bëjnë një operacion të vogël kozmetik ose thjesht të rrethohen me njerëz të lumtur.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të martën duhet të analizoni ndjenjat tuaja në këto ditë shkurti. Fundjava do të jetë e rëndësishme dhe disa çifte do të përballen me një lloj rishikimi sentimental që duhet të zbatohet sa më shpejt të jetë e mundur. Është gjithmonë e vështirë për ju të harroni një dashuri edhe pas një ndarje.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit