-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mos vallë konfirmoi divorcin? Xhensila tregon me kë u zgjua këtë Shën Valentin

Kryesoret

Këngëtarja Xhensila Myrtezjaj është përfolur shumë në rrjetet sociale pasi mendohet se ajo dhe aktori Bes Kallaku i kanë dhënë fund martesë së së tyre.

Ndërkohë që nuk ka asnjë reagim zyrtar nga asnjëri prej tyre.
E ndërsa ditën e sotme, në këtë Shën Valentin, Xhensila e ka nisur duke qëndruar me dy fëmijët e saj Ajkën dhe Amen, ndërsa në foto duket se mungon Besi.

Xhensila ka postuar një foto në Instagramin e saj një foto ku ka shkruar “mëngjes dashurie”.

   

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit