-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Flet babai i 4 vjeçares që vdiq: Isha i pari që e kuptova, po mblidhja kanaçe kur ndodhi

Kryesoret

Haxhi Shala është babai i 4-vjeçares kosovare e cila dyshohet se ndërroi jetë nga dhuna e familjarëve të saj.Babai u shpreh se kur ngjarja ka ndodhur ka qenë duke mbledhur kanaçe dhe kur e kishte taukar në mbrëmje kishte vënë re se ajo kishte prbleme.
“Unë kam qenë duke mbledhë kanaçe, jam ardhë në shtëpi ka qenë ora rreth 23:00, ditën ka shku shoqja në spital. E ka pas çikën te doktori, i ka thanë çika më ka ra Jakupi dhe një djal tjetër në kokë në trup dhe prapa. Shoqja e ka pas te doktori…E kam pa çikën pa vetëdije”, tha ai në Frontal

“E kam pa çikën që s’është mirë, kam shku të motra i kam thënë se kam çikën mirë. Doktori ka thënë se ka temperaturë, ja jepën një ineksion dhe tha mirë është i kalon”…, u shpreh ai.
“Ja kan shkru do barna më kanë thënë shko në shtëpi”, shtoi ai.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit