-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Babai i saj ka sot ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Rita Orës

Kryesoret

Ditën e sotme në shtëpinë e këngëtares Rita Ora ka festë. Besnik Sahatçiu (Ora) babai i saj sot ka ditën e lindjes. Në ditën speciale, ai ka pranuar urime të shumta nga miq e familjarë dhe një i veçantë nuk mungoi as nga e bija.

Ylli me famë botërore zgjodhi një fotografi të përbashkët, kur ajo ishte e vogël, e ulur mbi supet e të atit.

Urime ditëlindjen babi. Je njeriu më i mirë dhe frymëzues”, ka shkruar ajo.

Krijuesja e hitit “Anyëhere” theksoi: “Faleminderit që ke qenë gjithmonë për ne”.

Besniku u shpërngul me familjen në Angli përpara luftës, në vitin 1991, ku këngëtarja ishte vetëm njëvjeçe.

Përveç Ritës, Besniku dhe Vera janë prindër edhe të dy fëmijëve tjerë: Elenës dhe Donit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit