-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dështoi sërish mbledhja e Komisionit për Shëndetësinë, Vokshi: U bojkotua në mënyrë arrogante

Kryesoret

Ka dështuar për herë të katërt mbledhja e Komisionit hetimor për Shëndetësinë.

Kryetarja e këtij komisioni Albana Vokshi, në një konferencë për shtyp tha se kjo ndodhi si pasojë e bojkotit arrogant të deputetëve të mazhorancës.

“Duhet të ishte mbledhja e 6, për të katërtën herë deputetët e mazhorancës bojkotuan punimet. Sot kemi punuar me deputetët dhe ekspertët ligjorë për të pasqyruar me anë të një power point ecurinë e punës së komisionit dhe shkeljet kushtetuese nga ana e mazhorancës.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit