-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ledioni hyn në shtëpi së bashku me opininistët, ja si e pritën banorët

Kryesoret

Sonte në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, hynë tre të ftuar specialë. Ledion Liço dhe dy opinionistët, Ori Nebiaj dhe Arbër Hajdari surprizuan banorët me hyrjen në ditën e 100-të. Personi i parë që u hapi derën ishte Romeo, i cili nuk e la momentin të kalojë pa batuta.

‘Një sekond se e hap i zoti i shtëpisë’– u thotë Romeo, banorëve.
Ledioni dhe opinionistët vijojnë përshëndetjet me banorët, të cilët duken të lumtur nga kjo surprizë.

‘A je më mirë’– i thotë Ledjoni, Jetmirit, teksa po e përshëndet.

‘Nuk më keni lodhur fare, përkundrazi. Ajo që ju duhet të bëni është të dëgjoni njëri-tjetrin’– u thotë Ledioni banorëve.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit