-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

ledion liço

Arbana flet për prezantimin e Ledionit: Kam shumë lëvdata për të

Gjatë një interviste të zhvilluar për “Prive”, moderatorja Arbana Osmani, ka folur për edicionin e tretë të “BBV”, një format ky jo i panjohur...

‘E meritoja’! Egla Ceno flet si fituese e BBVIP 3

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më...

Ledioni tregon emocionet nga Big Brother: Një nga rrugëtimet më të bukura

Ndërsa të shtunën mbrëma do të transmetohet drejtpërdrejtë finalja e madhe e “Big Brother Vip”, natë e cila premton shumë surpriza dhe emocione, Ledion...

Meri ka një kërkesë të veçantë, Ledioni: Moj Meri ç’janë këto që thua

Mbrëmja e kësaj të shtune ka nisur me një kërcim nga disa ish-banorë nën shoqërimin e balerinëve. Pas kërcimit, moderatori i spektaklit Ledjon Liço hyri...

Ledioni e përmendi në mbyllje të emisionit, ja reagimi i Rozës

Përpara mbylljes së spektaklit të Big Brother të martën që lamë pas moderatori Ledion Liço ka përmendur ish-banoren Roza Lati teksa po u komunikonte...

‘Mashtrues ordiner…’/ Sherr mes Julit dhe Eglës, në ‘mesele’ përfshihen dhe opinonistët

Arbër Hajdari: Juli ka të drejtë sepse të paktën vetëm me një koment timin për Eglën, ia ka përdorur mbi 20 herë. Unë thash që...

Live nga spektakli, Ledioni bën urimin e veçantë me Luizin dhe Kiarën

Teksa mesditën e sotme çifti Kiara-Luiz morën dhuratën më të bukur në botë, ardhjen në jetë të vajzës së tyre, urimet e përzemërta nuk...

Ledjoni ngacmon Shkëlqimin: Çfarë ke me Françeskën

Mbrëmja e sotme në spektaklin televiziv "BBVA3" ka nisur me të qeshura. Kjo pasi Ledjoni ngacmoi banorin më të ri, Shkëlqim Begën i cili ka...

Ç’ndodhi në BBVIP? Të gjithë banorët jashtë shtëpisë!

Banorët kanë “lënë shtpinë” dhe kanë mbërritur të gjithë në studio, për të interpretuar këngën e tyre, në kuadër të 100 ditëve brenda në...

Ledioni hyn në shtëpi së bashku me opininistët, ja si e pritën banorët

Sonte në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, hynë tre të ftuar specialë. Ledion Liço dhe dy opinionistët, Ori Nebiaj dhe Arbër Hajdari surprizuan banorët...

Latest news

/5pyetjet.al