-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#big brother vip

Të ndarë prej lojës, ja mesazhi i bukur i Ilnisës për Meritonin

Ilnisa Agolli tashmë është jashtë shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’. Ajo u eliminua prej garës pas ‘izolimit’ në dhomën e ‘Torturës së Bardhë...

‘Kam një dashuri jashtë shtëpisë’, Egla habit me deklaratën e saj

Ditën e sotme Vëllai i Madh ka organizuar një lojë, ku secili prej tyre duhet të krahasojë dy banorë sipas shortit. Teksa Franceska ka...

‘Të kisha një fëmijë si ty e çoja te murgeshat’, Egla përplaset me Françeskën

Armiqësia e Françeska dhe Egla Cenos sa vjen dhe bëhet më agresive, pasi aktorja i tha modeles se më mirë mos të bëhet nënë...

‘Gore mashkull’ debat i fortë mes Eglës dhe Julit: Smirushe e keqe

Dy banorët e këtij edicioni “Big Brother VIP3”, aktorët Egla Ceno dhe Jul Deda, janë përfshirë në një debat të ashpër mëngjesin e kësaj...

Garë e fortë, ja kush shkoi në televotim kësaj jave

Ndryshe nga herët e tjera, këtë radhë lideri (Romeo Veshaj) kishte një avantazh duke shpëtuar nga nominimi 3 nga banorët e shtëpisë më të...

Degradon debati mes Rozës dhe Françeskës: Kur bën si e zgjuar…

Pas përfundimit të spektaklit të së martës, Françeska Murati ka shpërthyer në ofendime. Teksa po bisedonte me Graciano Taganin dhe Roza Latin për planin...

Elgiti ironizon Meritonin: Kush ka ngelur të tregojë burrërinë

Në një prej spektakleve të BBV, Meritoni akuzoi hapur Romeon se ngacmonte gratë e shokëve, duke lënë të nënkuptohej se bëhej fjalë për Klea...

Ilnisa ‘shpërthen’ keq: Romeo është abuzuesi më i mad në lojë

Ilnisa tha se është tërësisht kundër Romeos, teksa e cilësoi atë si ‘abuzuesin më të madh në lojë’. “Më vjen keq dhe nuk jam e...

‘Mblidhi bebat teta Egla’, Meritoni nuk ndal ironinë

Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi kanë pasur debate të ashpra dhe ‘përplasje’ me pjesën më të madhe të shtëpisë dhe jo vetëm me Eglën. Orët...

Juli ia plas në sy Rikes: Sa iku Ilnisa fillove t’i vardisesh Meritonit

Pas daljes së Ilnisa Agollit tashmë të gjithë i kanë sytë nga partneri i saj Meriton Mjekiqi. Është parë se Rikja dhe Meritoni janë...

Latest news

/5pyetjet.al