-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Italia e kërkonte për drogë, arrestohet në Tiranë

Kryesoret

Arrestohet në Tiranë Marsel Gjoncaj 40 vjeç, banues në Tiranë.

Ai ishte shpallur në kërkim kombëtar, pasi Gjykata e Apelit Tiranë, e ka dënuar me 3 vite e 4 muaj burgim, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e Narkotikëve”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit