-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Moti i keq sjell probleme! Përmbyset makina në Prrenjas

Kryesoret

Një makinë ka dalë jashtë kontrollit dhe si pasojë është përmbysur në afërsi të qytetit të Prrenjasit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15, dhe fatmirësisht automjeti ka dalë jashtë rrugës, me një pjesë të kodrës anash saj në dalje të fshatit  Pishkash, ndërsa në anën tjetër të rrugës është humnerë.

Si rezultat i aksidentit, automjeti është shkatërruar pjesërisht , ndërkohë që dëmtimet fizike për drejtuesin e automjetit dhe personave që udhëtonin me të kanë qenë të lehta.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë moti me reshje të dendura, të cilat e kanë vështirësuar qarkullimin në këtë aks të rrugës kombëtare

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit