-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Moti i keq

Shi në Tiranë, muaji mbyllet me reshje

Mbrëmjen e sotme Tirana dhe një pjesë e madhe e qyteteve janë përfshirë nga moti i keq me reshje. Shiu do të vazhdojë deri ditën...

Ndryshon moti/ Breshër dhe reshje të dendura shiu në Tiranë

Pasditen e sotme ka pasur një kthim total të kushteve atmosferike në vendin tonë. Tirana është përfshirë brenda pak minutash nga breshëri dhe reshjet e...

VIDEO/ Moti i keq përmbyt në pak minuta Elbasanin

Elbasani është përfshirë mesditën e kësaj të shtune nga reshje të dendura shiu dhe breshëri. Madhësia e kokrrave të breshrit sipas qytetarëve ka shkaktuar edhe...

Breshëri shkakton dëme në Fier, dëmtohen të mbjellat e fermerëve

Moti i keq me reshje shiu e breshëri ka përfshirë qytetin e Fierit mesditën e kësaj të shtune duke shkaktuar problemtika në disa zona. Si...

Plazh apo shi, si do të jetë moti në fundjavë?

Dita e shtunë  pritet të ketë mot me kthjellime dhe vranësira të cilat në zonën  jugore do të jenë deri të dendura. Reshjet e shiut...

Shqipëria përfshihet nga shiu (Zonat ku do të ketë reshje)

Ditën e enjte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe intervale...

Keni plane për fundjavën? Po vjen rrebeshi, merrni çadrat me vete

Dita e shtunë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të...

Pas shiut rikthehet pluhuri afrikan mbi Shqipëri, po dielli?

Meteorologu Hakil Osmani ka treguar si do të jenë kushtet e motit për fundjavën dhe çfarë na pret fillimin e javës së ardhshme. Ai...

Moti i keq/ ‘Përmbytet’ Rruga e Arbrit, vështirësohet qarkullimi i mjeteve

Reshjet e vazhdueshme të shiut kanë sjellë probleme në lëvizjen e mjeteve në Rrugën e Arbrit. Mësohet se uji ka përmbytur urën e Gjoricës në...

Moti i keq sjell probleme! Përmbyset makina në Prrenjas

Një makinë ka dalë jashtë kontrollit dhe si pasojë është përmbysur në afërsi të qytetit të Prrenjasit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15, dhe fatmirësisht...

Latest news

/5pyetjet.al