-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

aksident

EMRAT/ Aksident tragjik në Fushë Krujë, 17-vjeçari ndërron jetë, arrestohet shoferi

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të Fushë-Krujës. Mësohet se një 17-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë. Viktima...

Makina përplas për vdekje 17-vjeçarin (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë. Mësohet se një 17-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë. Viktima është identifikuar...

Punonjësi i bashkisë bie nga shtylla dhe vdes në spital

Ditën e djeshme, punonjësi i Bashkisë Elbasan, 56-vjeçari me iniciale E.B. u rrëzua nga vinçi gjatë punës për riparimin e llambave elektrike në shtyllat...

VIDEO/ Aksident pranë liqenit në Tiranë, një i plagosur rëndë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në unazën e madhe të Tiranës, pranë liqenit. Mësohet se një person ka mbetur i plagosur rëndë, ai...

I dehur në timon përplasi për vdekje 24-vjeçaren, burg pa afat për Jetmir Dacin

Është dënuar me burg pa afat Jetmir Daci, 44-vjeç, personi i cili në gjendje të dehur shkaktoi një aksident tragjik më 8 prill, ku...

Sapo ishte kthyer nga Greqia, kjo është e reja që u përplas për vdekje në Prrenjas

Neida Pishkashi, vajza që shihni në foto është 24-vjeçarja që mbeti e lënduar rëndë në aksidentin e 8 prillit në Prrenjas. Ajo ra në...

EMRI/ Kush është shqiptarja që fshehu aksidentin me dy të vdekur në Kroaci

Një aksident i rëndë trafiku, ku vdiqën vëlla (21) dhe motër (19) në zonën e Ratacit në Kroaci, është mbajtur i fshehtë nga një...

Shqipëria, e gjashta për vdekjet më të larta nga aksidentet rrugore në Europë

viktimash për 1 milionë banorë, sipas të dhënave të publikuara nga Eurostat. Në total, Shqipëria renditet e gjashta, pas Rumanisë që mban rekordin me 86...

Dy gra dhe një i mitur të lënduar, arrestohet shkaktari i aksidentit në Shëngjin

Është vënë në pranga shoferi 63-vjeçar i cili shkaktoi aksidentin e rëndë në Shëngjin, ku në gjendje të dehur, është përplasur me dy mjete...

Shkodër/ Motori përfundon jashtë rruge, babai dhe i mituri në spital

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 14:00, në aksin rrugor “Shkodër-Shirokë”, motomjeti që drejtohej nga shtetasi N. K., 38 vjeç, ka dalë nga rruga. Si pasojë janë...

Latest news

/5pyetjet.al