-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Parku Kombëtarë i Qafë Shtamës zbardhet nga dëbora

Kryesoret

Reshje dëbore janë regjistruar dhe në Parkun Kombëtar të Qafë Shtamës ditën e sotme, ku trashësia ka arritur deri në 10 cm.

Nuk raportohet për rrugë të bllokuara apo problematika të tjera deri më tani.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit