-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Shi dhe temperatura të ulëta’, ja si parashikohet moti sot

Kryesoret

Moti do të bëjë sërish “kthesë” të dielën ku parashikohet rikthimi i reshjeve të shiut dhe ulja e temperaturave minimale deri në 0 Gradë Celsius.

Të dielën vendi ynë parashikohet të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme ku reshjet e shiut me intensitet të ulët parashikohen të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit në pjesën më të madhe territorit ndërsa në qendër reshjet e shiut fitojnë intensitet deri mesatarë, hera-herë reshje në formën e shtrëngatave shoqëruar me shkarkesa elektrike e lokalisht breshër.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit