-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mes debatesh Jetmiri largohet nga shtëpia e Big Brother

Kryesoret

Pas 100 ditësh qëndrimi plot dinamika e debate, një prej banorëve Jetmir Salaj ka kërkuar të largohej nga shtëpia javën e kaluar, por moderatori tha se kjo nuk lejohej ndaj emisionin e radhës ai duhej të merte vendimin përfundimtar. Ledjoni ka pyetur përsëri Jetmirin se çfarë vendimi ka marr për largimin nga shtëpia.

Ai vendosi që të vazhdoj qëndrimin brenda shtëpisë si fillim, duke mos patur asnjë komunikim verbal me banorët brenda shtëpisë, por vetëm duke folur me gjuhën e trupit.

Dhe më pas pas disa debateve ai u largua nga shtëpia

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit