-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Nuk ndalet ish-banorja e BBV 2 shijon pushimet më e lumtur se kurrë me partnerin

Kryesoret

Ish-banorja e Big Brother VIP 2, Diola Dosti pak kohë më parë konfirmoi lidhjen e dashurisë me biznesmenin nga Kosova.

Ajo është duke shijuar këtë romancë, ndërsa së fundmi në rrjetet sociale ka ndarë disa foto dhe video nga pushimet e tyre në vendin ekzotik të Balit.

“Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në dritën e fundit të ditës, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon”, shkruan ajo.

Ish-banorja e Big Brother Vip, Diola Dosti konfimroi pak kohe me pare romancën me biznesmenin shqiptar, Erolld Belegu.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit