-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

romance

Nuk ndalet ish-banorja e BBV 2 shijon pushimet më e lumtur se kurrë me partnerin

Ish-banorja e Big Brother VIP 2, Diola Dosti pak kohë më parë konfirmoi lidhjen e dashurisë me biznesmenin nga Kosova. Ajo është duke shijuar këtë...

Cili ishte përfundmi i historisë mes Keisit dhe Kristit? Ja sqarimi i tyre…

Historia e Keisi Medinit dhe Krist Aliajt duket se vazhdon të përflitet dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Teksa të dy nisën...

“Bye-bye” Shakira, Hamilton kapet “mat” në jaht me tenisten 20-vjeçare dhe aktoren meksikane

Prej kohësh Luis Hamilton përflitej për një lidhje me Shakirën dhe këto aludime u shtuan akoma dhe më shumë pas Çmimit të Madh të...

Pas ndarjes nga Dafina Zeqiri, Dj Geek “kapet mat” me Kejsi Mejdinin

Disa javë pasi Dafina Zeqiri dhe Dj Geek i dhanë fund romancës së tyre, ky i fundit duket se e ka hedhur pas krahëve...

FOTOT/ Era Istrefi dhe futbollisti shqiptar në një romancë? Ja detaji që i nxori zbuluar!

Në “showbizz”-in shqiptar është zbuluar çifti më i ri. Bëhet fjalë për Era Istrefin dhe Amir Rrahmanin. Sigurisht, ky është një lajm surprizë për shumë...

Pamje nga darka romantike e yjeve të BBV

Krist Aliaj dhe Jori Delli janë ish- banorë të Big Brother Vip Albania që gjatë rrugëtimi të tyre u komentuan për një pëlqim të...

Jori në “hall” të madh, pas daljes nga BB jeta nuk i shkoi ashtu si e priste

Jori Delli ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria live” teksa ndodhej në ‘afterparty’ e organizuar mbrëmë nga Big Brother VIP. Jori tregoi se...

Amosi flet për të dashurën: I pata thënë se do e kem…

Që pas daljes së tij nga Big Brother, Amos Zaharia ka qenë shpesh i ftuar në studio, për të zbuluar më shumë nga ky...

Deklarata e Kristit ndaj Kiarës revolton publikun: Po të doja e kisha kapur

Një deklaratë e Krist Aliajt për Kiara Titon, po bën xhiron e rrjetit dhe ka pasur reagime të forta nga publiku, nëpërmjet komenteve në...

10 shenja që tregojnë se jeni romantikë të pashpresë

Që prej faktit që ndieni çdo këngë dashurie, apo qani me filmat romantikë e deri te fjalia “do të bëja gjithçka për dashurinë”, këto...

Latest news

/5pyetjet.al