-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

5 makina përplasen në Tiranë, krijohet radhë automjetesh

Kryesoret

Një aksident ka ndodhur në zonën pranë “Kopshtit Botanik” në Tiranë.

Raportohet se pesë automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Si pasojë e përplasjes, në autostradë është krijuar një radhë e gjatë automjetesh.

Fatmirësisht nuk është raportuar për persona të lënduar. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit