-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Tirana

ANSA: Meloni mund të mos e vizitojë Tiranën

Është përfolur se Giorgia Meloni do të vijë për vizitë në Tiranë. Por sipas mediave italiane kjo vizitë nuk mund të prek shtetin shqiptar, programi...

5 makina përplasen në Tiranë, krijohet radhë automjetesh

Një aksident ka ndodhur në zonën pranë “Kopshtit Botanik” në Tiranë. Raportohet se pesë automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Si pasojë e përplasjes, në...

Rruga Tiranë-Durrës, ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se në kuadër të zbatimit të kontratës së mirëmbajtjes, ditën e somte do të fillojë rehabilitimi i shtresave asfaltike të...

Paralajmërohet protesta e radhës, ja kur do të mbahet

Opozita gjatë fundit të protestës së sotme ka paralajmëruar protestën e ardhshme e cila do të mbahet të martën e ardhshme. Ditën e sotme është...

FOTO/ Rriten tensionet para bashkisë, protestuesit hedhin motolov

Situata në protestën e sotme përshkallëzoi sërish pasi para bashkisë u hodh sërish motolov. Kjo është protesta e 6-të e mbledhur nga opozita dhe Aleanca...

Bashkia rrethohet nga gardhi metalik pak para nisjes së protestës

Pak para nisjes së protestës e cila po thirret nga Aleanca për Teatrin dhe opozita në lidhje me dosjen "5D" forcat e policisë janë...

Merkato e bllokuar! Tiranës i bashkohen dhe 2 klube të Superligës në listën e FIFA-s

Tashmë thuajse në përfundim të sezonit sportiv, Sperliga shqiptare është gjithashtu në javët e saj të fundit, në një betejë mes katër ekipeve ku...

Tirana në ankand? reagon ekipi: Skenar dashakeqës

Klubi i Tiranës ka reaguar pas lajmit se 66% e aksioneve të presidentit Refik Halili janë dalë në ankand, duke u dukur si skenar...

Aksident i rëndë në Tiranë, ‘Golfi’ përplas urbanin e Kamzës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë pasditen e sotme. Një automjet tip "Golf" ka goditur në pjesën e pasme urbanin e linjës së...

Me pistoletë me vete, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës apasi i është kapur një pistoletë me vete. I riu K.XH, banues në Tiranë u arrestua në...

Latest news

/5pyetjet.al