-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ Ndërroi jetë teksa punonte në gurore, ja kush është 24-vjeçari

Kryesoret

Rreth orës 15:30 të ditës së djeshme, në fshatin Brataj, Selenicë, 24-vjeçari Jurgen Veshi, punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

I riu nuk ka mundu t’iu rezistojë dot plagëve dhe ka ndërruar jetë.

Pas vdekjes se 24-vjeçarit Jurgen Veshi në Brataj të Vlorës teksa po punonte me skrep në një gurore, policia ka vënë në pranga drejtuesin teknik të punimeve Erald Breganaku.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit