-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shqiptari plagos rojen e klabit të natës në Francë, dalin detajet

Kryesoret

Një shqiptar është arrestuar në Francë pasi ka plagosur me thikë 2 roje sigurie në një klab nate.

Ngjarja ka ndodhur të dielën dhe shqiptari ndodhet në paraburgim.

31-vjeçari pa precedentë penalë, kërkoi kohë për të përgatitur mbrojtjen e tij. Ai do të gjykohet më 19 qershor. Deri atëherë, ai po mbahet në paraburgim, njoftojnë mediet e huaja.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit