-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#shqiptari

Shqiptari plagos rojen e klabit të natës në Francë, dalin detajet

Një shqiptar është arrestuar në Francë pasi ka plagosur me thikë 2 roje sigurie në një klab nate. Ngjarja ka ndodhur të dielën dhe shqiptari...

Iu gjetën 800 bimë kanabisi, arrestohet shqiptari në Greqi

Ka përfunduar në prangat e policisë greke një 38-vjeçar nga Skrapari, Foti Llambris. Ai së bashku me disa shqiptarë të tjerë katër muajt e fundit...

Mashtronte të moshuarit duke iu kërkuar para për operacion, në pranga 48-vjeçari shqiptar

Një 48-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi pasi akuzohet për mashtrim ndaj disa të moshuarve në Thesprotis të Greqisë. 48-vjeçari është anëtar i një organizate...

U arratis nga burg në 2011, arrestohet sërish 43-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 45 vjeçar shqiptar është arrestuar të shtunën në Elefsinë, i cili ishte në kërkim që prej vitit 2011 pasi ishte arratisur nga burgju...

Greqi/ E mori për të pastruar shtëpinë, shqiptari tentoi ta përdhunojë

Një ngjarje e rënë ka ndodhur dje dje (18 maj) rreth orës 18.00 në banesën e të dyshuarit në rrugën “Kalirois”. Aty kishte shkuar për...

I dënuar në Shqipëri për trafik droge, arrestohet shqiptari në Itali

Policia italiane ka vendosur në pranga një shqiptar i cili kërkohet nga Interpol Tirana. Operacioni është zhvilluar në Ostia, ku në pranga ka rënë një...

Itali/ Shqiptari i vë flakën vetes në sy të gruas pasi nuk pranonte të dëbohej nga shtëpia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milano ku një 47-vjeçar shqiptar ka djegur veten e tij me benzinë në sy të gruas. Ngjarja ka...

I shtrirë dhe me njolla gjaku, gjendet i vdekur 43-vjeçari shqiptar në Itali

Një 43-vjeçar është gjetur i vdekur pasditen e sotme në Romë. Kalimtarët e rastit e kanë gjetur viktimën të shtrirë në asfalt me njolla gjaku...

U kap me 8 kg kokainë, arrestohet 22-vjeçari shqiptar në Francë

Një qytetar ka rënë në prangat e policisë franceze pasi iu zbulua kokainë. Oficerët e doganës kanë gjetur një automjet tip "Golf" që vinte nga...

Bie në pranga shqiptari në Itali, ja për çfarë akuzohet

Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar nën akuzën e trafikut të drogës në Itali. Mediat italiane raportojnë se hetuesit po punojnë për të zbuluar lidhjet e tij...

Latest news

/5pyetjet.al