-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vijojnë temperaturat e larta, ja si parashikohet moti për sot

Kryesoret

Në vendin tonë moti do të jetë me kthjellime dhe reshje shiu lokale në skajet verirorë. Era do të fryjë me drejtim veriperendim (NW) me shpejtësi 8–15 msek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forces 3–4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër në det të hapur.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit