-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Gjysma ime më e mirë iku drejt parajsës’, Agron Llaka jep lajmin e ndarjes nga jeta të gruas së tij

Kryesoret

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka dhënë një lajm të trishtë për publikun ku thotë se gruaja e tij Kostandin ka ndërruar jetë.

Bashkëshortja e artistit shqiptar vuante nga një sëmundje e rëndë dhe s’ka mundur ta fitonte dot betejën.

Kostandina ka ndërruar jetë dje dhe ky lajm i trishtë u ndaj nga vetë aktori në rrjetet e tij sociale ku shkruan se gjysma e tij më e mirë iku drejt Parajsës.
Postimi i plotë:

Pas nje beteje te gjate me nje semundje te rende…Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës.

Me dhimbje të thellë ju njoftoj për ndarjen nga jeta të bashkëshortes time Kostandina,mami i Alkides dhe Enos, “Nina bukuroshe” e Adeas, nena e Teos dhe Brus.

Homazhet do të zhvillohen nesër në ‘Home Funeral Parajsa” (Ish-NShRAK-Tiranë). Ceremonia e varrimit në orën 15:00 në Varrezat e Sharrës’

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit