-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Policia zbulon detajet në lidhje me sulmin e avokatit: Kanë lidhje me…

Kryesoret

Tonin Vocaj gjatë konferencë për median tha se është Dorian Aliaj, njëri prej 4 autorëve të sulmit ndaj avokatit Skënder Mëngjesi është vetëdorëzuar.

“Autorët nuk janë të paguar por janë në lidhje krushqie me njëri tjetrin…. Janë takuar një muaj më para para se të ndodhte ngjarja dhe janë konsultuar për ngjarjen’ tha Vocaj.

Policia ka vënë në dispozicion 20 mijë euro për këdo që mund të ndihmojë për të kryer arrestimin e tyre.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit