-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Do hidhej nga ballkoni, flet Roza Lati

Kryesoret

Moderatorja dhe ish-banorja e Big Brother Vip 3, Roza Lati gjatë një deklarate është shprehur se nëse do fitonte Egla Ceno do të hidhej nga ballkoni.

Mirëpo deklarata e saj u komentua edhe mbrëmjen e djeshme në post Big Brother Vip 3.

“Do i dalë maunës para, do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla, ja që fitoi. Imagjino thash nëse e merr ajo. Kjo është shprehja që unë e barazoj që të mos laj enët këtë e di dhe Rita, ka këtë lloj peshe. Ishte një lloj shakaje, por edhe një qëndrim i vërtetë që unë e kam mbajtur kundrejt Eglës”, tha Roza.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit