-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dhe këtë nuk e prisnim, Mozzik në lidhje me vajzën e politikanit

Kryesoret

Mozzik është një personazh publik që shpesh herë ka bërë lëmsh rrjetin, ku herë deklaron se është në lidhje dashurie dhe më pas konfirmon se është beqar.

Mirëpo postimi i tij i i fundit i bërë në profilin e tij të Instagramit, duket se ka vërtetuar qartë se reperi është duke shijuar një lidhje të re dashurie.

Artisti ka publikuar në Instastory një fotogrqafi teksa shihet duke përqafuar një vajzë. Reperi ka zgjedhur të mos zbulojë imazhin e partneres së tij të re, duke u përpjekur që ta mbulojë sa shumë të jetë e mundur.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit