-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Gjendet i plagosur rëndë 51-vjeçari në Himarë

Kryesoret

Mbrëmjen e së dielës një 51-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së tij në Himarë.

Biznesmeni Nikollaq Bollano u gjet i plagosur me plagë në kokë dhe dyshohet se ka qenë nën efektin e alkoolit.

Aktualisht 51-vjeçari ndodhet në spitalin e Traumës dhe në kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit