-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mjekët e lënë edhe dy ditë në intubim avokatin Sokol Mëngjesi

Kryesoret

Pas 5 ditëve shtrimi në spital të avokatit Sokol Mëngjesi gjendja shëndetësore e tij është e stabilizuar.

Ditën e sotme avokatit i është bërë një skaner ku u vu re një përmirësim.

Mjekët i kanë nisur uljen e medikamenteve dhe kanë vendosur që ta mbajnë edhe dy ditë në intubim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit