-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Jep dorëheqjen drejtori i Tatimeve

Kryesoret

Dorëhiqet kreu i Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve Ceno Klosi.

Mësohet se dorëheqja është dorëzuar gjatë paradites së sotme.

Klosi do të marrë detyrën e zv/ ministrit në dikasterin e Belinda Ballukut gjatë ditëve në vijim.

Ceno Klosi po hetohet nga SPAK për veprat penale të “korrupsionit”, “shpërdorimit të detyrës”, “mashtrimit” dhe “falsifikimit të dokumentave”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit