-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident i rëndë në Berat, 20-vjeçari përplas turisten, të dy në gjendje kritike

Kryesoret

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendrën e qytetit në Berat. Raportohet se një motorr ka përplasur një turiste 32-vjeçare.

Ndërkohë i dëmtuar ka mbetur edhe 20-vjeçari i cili drejtonte motorrin.

Turistja nga Nepali dhe E.Z,20-vjeç janë transportuar drejt Spitalit të Traumës, pas mjekimit të marrë në Spitalin Rajonal të Beratit.

Gjendja e tyre paraqitet e rëndë.Policia ka nisur hetimet.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit