-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Iu gjetën disa doza kanabisi, në pranga 38-vjeçari në Sarandë

Kryesoret

Një 38-vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia e Sarandës pasi u kap me disa doza kanabisi.

Sipas informacioneve personi me iniciale A.SH, 38-vjeç teksa iu krye kontrolli fizik iu gjetën disa doza kanabisi.
Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Sarandë arrestoi shtetasin A. Sh., 38 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan doza lënde narkotike cannabis.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit