-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Klubi i Tiranës prezanton trajnerin e ri

Kryesoret

Klubi i Tiranës ka prezantuar trajnerin e ri, Bledi Skëmbi. Tani 44-vjeçari do të drejtoj klubin.

” Klubi i Futbollit Tirana njofton zyrtarizimin e trajnerit Bledi Shkëmbi në krye të pankinës bardh’ e blu. Pas një eksperience të gjatë si lojtar i spikatur dhe trajner që e njeh mirë Superioren, klubi ka vendosur t’i besojë Shkëmbit statusin e trajnerit të ekipit të parë të KF Tirana. Klubi i Tiranës i uron mirëseardhje dhe shumë suksese në këtë rrugëtim të sezonit 2024-2025″, njoftojnë bardheblutë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit