-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sylvihno publikon formacionin zyrtar, ja kush do luajë kundër Italisë

Kryesoret

Trajneri i Kombëtares, Sylvihno ka publikuar formacionin zyrtar në ndeshjen me Italinë.

Në portë do të jetë Strakosha, ndërsa në mbrojtje janë zgjedhur Hysaj, Gjimshiti, Ajeti dhe Mitaj. Në mesfushë do të luajnë Asllani, Ramadani dhe Bajrami, ndërsa Seferi dhe Asani do të mbështesin Brojën në krye të sulmit.

Shqipëria (4-3-3): Strakosha; Hysaj, Ajeti, Gjimshiti, Mitaj; Asllani, Ramadani, Bajrami; Asan, Seferi, Broja Trajner: Sylvinho.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit