-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Begaj nis vizitën në Kosovë, do nderojë dhe ish-luftëtarët e UÇK-së

Kryesoret

Presidenti i Shqipërisë, Bjaram Begaj nisi ditën e sotme një vizitë dyditore në Kosovë.

Sipas një njoftimi zyrtar, Kreu i Shtetit do të zhvillojë takime në 3 komuna: Deçan, Junik dhe Drenas.

Presidenti Begaj do të nderojë, gjithashtu, ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të rënë gjatë luftës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit