-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dasmë së shpejti? Bjord Mezini ndan planet për martesën me Anën

Kryesoret

Ish banori i Big Brother VIP, regjisori Bjordi Mezini ka treguar në Top Arena planet për dasmë me partneren e tij aktoren Ana Lika.

Ai tha se të ftuarit e dasmës do t’i zgjedhë Ana dhe se do të jenë shumë persona.
Kush do ti vendosë të ftuarit e dasmës, ti apo Ana?

Bjordi Mezini: Ana
Sa do të ftoni?
Bjordi Mezini: Do të jeni shumë.
Do të jetë Manushi?
Bjordi Mezini: Nëse ka kohë
Manushit t’ja sjellësh ftesën ka kohë, s’ka kohë…
Bjordi Mezini: Je i ftuar zyrtarisht Manush.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit