-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

24 vite më re, Brad Pitt del publikisht me të dashurën e re

Kryesoret

Aktori i njohur Brad Pitt dhe partnerja e tij e re Ines de Ramon kanë bërë për herë të parë daljen e tyre publike.

Pitt, 60 vjeç dhe de Ramon, 34 vjeç, janë lidhur që nga nëntori i vitit 2022, kur u panë së bashku në një koncert Bono pas ndarjes së saj nga ylli i “Vampire Diaries”, Paul Wesley.

Pitt ishte i veshur me një xhaketë të verdhë dhe me pantallon të bardha ndërsa , Ines de Ramon dukej elegante me një fustan blu pastel me mëngë të gjata, kombinuar me një palë kambale me taka e një gjerdan ari, shkruan People.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit