-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sot Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngëtari

Kryesoret

Ditën e sotme Ledri Vula feston ditëlindjen dhe mbush 38-vjeç.

Për të ditën e sotme nuk kanë munguar urimet nga miqtë dhe familjarët.
Ledri këtë verë po shijon suksesin e disa nga hiteve që ka sjellë.

Prej muajsh Ledri vazhdon të përflitet edhe mbi marrëdhënien e tij me partneren Sara Hoxha, derisa është aluduar për kriza mes çiftit dhe ndarje. Gjithsesi, Sara vazhdon të mbajë publike fotografitë me Ledrin.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit