-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Dyli

95185 POSTIME
0 KOMENTET

Braçe: Meta i bëri shantazh Kushtetueses

Ish-zv/kryeministri Erion Braçe e cilëson shantazh kërkesën e Presidentit Ilir Meta për Kolegjin e Posaçëm të Apelimit për të nisur hetimin disiplinor për gjyqtaren...

Ristani: Luli hesapet e politikës, si gjithnjë i bën gabim

Nga Arben Ristani Pas zgjedhjeve vendore te vitit 2019, ku PD nuk mori pjese, Luli mblodhi kryesine e PD dhe kryetaret e degeve duke ju...

Koka brenda, Gugallja dhe Zoto në kërkim ndërkombëtar për inceneratorët

Me kërkesë të SPAK, Stela Gugallja dhe Klodian Zoto janë shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Tirana, pasi nga kontrollet nuk janë gjetur brenda...

Celibashi thirrje qytetarëve: Kontrolli kartën e identitetit përpara se të votoni

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirijan Celibashi u bën apel qytetarëve të cilët kanë të drejtë të votojnë për zgjedhjet e pjesshme lokale që të...

Prokuroria kërkon 20 vite burg për dhëndrin e Qazim Sejdinit: I çau kafkën shokut

Dy vite pas ngjarjes prokuroria e Elbasanit ka kërkuar 52.6 vite burg për katër personat e arrestuar për vrasjen e Florian Lamçes në Elbasan. Mes...

Kamera e kapi me tritol në dorë, biznesmeni: S’e vura unë eksplozivin te shtëpia e Dukës

Vijojnë hetimet në lidhje me shpërthimin e tritolit në shtëpinë e Armand Dukës në Durrës dy ditë më parë. në prangat e policisë si...

Nipi i Enver Hoxhës pushime luksoze me këngëtaren: Ishalla s’e sheh mami

Nipi i Enver Hoxhës, Ermal Hoxha po shijon jetën pas daljes nga burgu. Ai ka fluturuar drejt Maldives me të shoqen, këngëtaren Rezarta Shkurta,...

Ademi apo Spahia? Berisha të dielën vendos kandidatin për Shkodrën

Ditën e diel demokratët e Shkodrës që janë në krahun e Sali Berishës do të zgjedhin kandidatin e tyre për bashkinë në garën e...

5 ditë para se të vendosin fatin e tij, Meta “presion” Kushtetueses: Të hetohen gjyqtarët

Vetëm pesë ditë përpara se të vendosin për fatin e tij, Presidenti Ilir Meta ka kërkuar nisjen e hetimit disiplinor për anëtaren e Gjykatës...

Gjergj Meta: Gjaku i babës dhe trauma gërgasëse

Nga Gjergj Meta Në ka një gjë në “botën” e Masmedias me të cilën jemi mësuar, ajo është pa dyshim kronika e zezë, aq sa...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al