-sidi education-spot_img
13.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Agron Gjekmarkaj

Agron Gjekmarkaj: Kisha bërë shumë armiq e hëngra shumë të shara

Kronika e djeshme nuk ka hyrje. Ajo nis drejt e nga fundi ku Kryezëvendës Lideri Muli më qortoi. Ndonëse atërisht po prapë kritika e...

Agron Gjekmarkaj: Sali Berisha është Sali Berisha

Tani pas fjalimit poetiko panegjerik shtrëngohem t’i jap një përgjigje ! Partia nga vjen Petrua është parti europiane se u themelua me 8 Nëntor 1941...

Gjekmarkaj: PS s’e përballon dot debatin në Parlament dhe TV, Berisha njeriu i duhur

N/ kryetari i grupit të “Rithemelimit” Agron Gjekmarkaj nga Berati deklaroi se PS dhe qeveria kanë frikë nga përballja në parlament dhe në televizione...

PS kërkon komision kundër dezinformimit, Gjekmarkaj: Ndërhyrje në lirinë e medias

Konferenca e Kryetarëve ka sjellë debate mbi kërkesën e shumicës socialiste për krijimin e një komisioni hetimor parlamentar duke pretenduar se disponon informacion për...

Agron Gjekmarkaj: Vërtetë ne kemi Bajram e Pashkë po Shqipninë e kemi bashkë! Gëzuar

Nga greqishtja antike ‘pascha’ e pak më përtej me rrënjë tek aramaishtja ‘pasah’ që do të thotë ‘të kalosh përtej’ ose ‘kalimi’, merr jetë...

Pas letrës së Gjekmarkajt, Basha çon Sefën në Apel: Drejtësi për vulën!

Indrit Sefa, përfaqësues ligjor i PD së vulës nga Gjykata e Apelit ka bërë thirrje për një vendim të shpejtë dhe të drejtë. Ai...

Gjekmarkaj letër gjykatës: Jepini sa më shpejt vulën e Berishës

N/ kryetari i grupit të Rithemelimit, Agron Gjekmarkaj i ka dërguar një letër Gjykatës së Apelit për logon dhe vulën e Partisë Demokratike. Ai...

Agron Gjekmarkaj: Sula në Termopile, Salianji ngatërroi dynjanë, Ulsiu dhe Braçe…

U nisa drejt Kuvendit tashmë me një peshë të madhe mbi supe. Unë zevendës lider i përgjithshëm dhe i përhershëm në krah të Liderit...

Opozita del në bazë, Gjekmarkaj-Noka: Derë më derë për të larguar Ramën

N/kryetari i grupit të “Rithemelimit” Agron Gjekmarkaj nga Mati deklaroi sot se demokratët janë përballë një regjimi në një betejë pa kthim dhe pa...

Bardhi shpall fitoren e zgjedhjeve nga Mati: Mjaft fjalime, tani pushtet!

Partia Demokratike, grupi i Sali Berishës ka zbritur në bazë. E nisën nga Mati. Aty ku pasditen e sotme ishte kryetari i grupit Gazment...

Latest news

/5pyetjet.al