-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#aksident

Misi i Maqedonisë sakrifikon veten për një “selfie”, theu 11 brinjë

Modelja dhe influencuesja Emilia Rozman nga Maqedonia u plagos rëndë kur ra nga lartësia duke bërë një "selfie". Ngjarja ndodhi pranë rrethojës metalike të parkingut...

Pëson aksident teksa lundronte me jet-ski, e mitura dërgohet me helikopter drejt Traumës

Një vajzë 13-vjeçare me origjinë nga Durrësi e cila banonte në Itali është transportuar nga Spitali i Sarandës drejt atij të Traumës. Ajo ishte së...

Aksident në aksin Korçë-Maliq, makina përplaset me barrierën e betonit

Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në aksin rrugor Korçë – Maliq. Një mjet tip “Golf 4″ka qenë duke udhëtuar nga Korça në drejtim...

Bllokohet aksi Orikum-Llogara, kamioni rrëshqet në kthesë

Në aksin rrugor Qafa e Llogarasë është i kalueshëm vetëm njëri aks. Kjo rrugë ka qenë e bllokuar për gati 3 orë. Radha e gjatë...

E rëndë! Po pastronte çiften, humb jetën një person në Maliq

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Zëmbak në Maliq. 45 vjeçari Taulant Myftarlli ka qenë duke pastruar armën tip çifte, që e posedonte...

Helikopteri ku po udhëtonte presidenti i Iranit pëson aksident, frikë për fatin e liderit

Një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi pësoi një "ulje të vështirë" të dielën, njoftoi media shtetërore iraniane, pa dhënë detaje. Disa filluan t'i...

Aksident në Korçë/ Trafik-ndarësja çan makinën, shoferi në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në aksin Kuç- Qeparo. Siç shihet në foton e bërë publike  automjeti ka dalë nga...

I shtrirë dhe me njolla gjaku, gjendet i vdekur 43-vjeçari shqiptar në Itali

Një 43-vjeçar është gjetur i vdekur pasditen e sotme në Romë. Kalimtarët e rastit e kanë gjetur viktimën të shtrirë në asfalt me njolla gjaku...

Po drejtonte mjetin, makina bie në lumin Lana, humb jetën shoferi

Një drejtues mjeti ka humbur jetën pasi automjeti i tij ka përfunduar në lumin Lana. "Më datë 04.05.2024, rreth orës 19:20, në Bërxullë në drejtim...

Korçë/ Motorri i babait zë poshtë 2-vjeçarin, i mituri niset drejt spitalit të Traumës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë ku në lagjen 4 të qytetit një djalë 2 vjeç ka qenë duke luajtur në oborrin...

Latest news

/5pyetjet.al