-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

alban ramosaj

Albano i kërkon falje Trixës por i “hedh benzinë zjarrit”: S’e zhvesha unë

Aktori i humorit Albano Bogdo ka reaguar sërish për deklaratën për këngëtaren Beatrix Ramosaj me fjalët: “Kush është Alban Ramosaj? Alban Ramosaj është ai...

“Tregon shumë për karakterin tënd”, Elvis Pupa nuk e kursen Albano Bogdon

Pas ofendimit që lëshoi në emisionin e tij ndaj Beatrix dhe Alban Ramosajt, të gjithë mendonin se reagimi i Albano Bogdos do të vinte...

Albano Bogdo reagon për herë të parë pas ofendimeve ndaj Beatrix Ramosajt

Aktori Albano Bogdo ka reaguar për herë të parë në lidhje me deklaratën ‘fuese’ të bërë pak ditë më parë në drejtim të Beatrix...

E ofendoi rëndë publikisht, Beatrix reagon ndaj Albanos: Po merren masa ligjore…

Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas ngjarjes më të përfolur të momentit. Në një status në Instagram ajo është shprehur se fyerja...

Albano Bogdo ofendoi Beatrix, vëllai i tij shokon me reagimin

Vëllai i aktorit Albano Bogdo ka reaguar për herë të parë lidhur me deklaratën që ky i fundit bëri live në emisionin e tij,...

E ofendoi rëndë, Beatrix Ramosaj do ndërmarrë hapa ligjor ndaj Albano Bogdos

Teksa të gjithë po flasin për ta, Beatrix dhe Alban Ramosaj kanë zgjedhur të heshtin deri tani. Batuta maskiliste e Albano Bogdos ndaj tyre...

Beatrix Ramosaj reagon pas ofendimeve të Albano Bodgos: Ti po flet për mua?

“Batuta” e rëndë dhe ofendimi që Albano Bodgo i bëri Alban Ramosajt duke përmendur Beatrixin dhe Donaldin po bën gjiron e rrjetit. Të shumtë ishin...

Ofendoi rëndë Albanin dhe Beatrix, Albërie Hadërgjonaj thirrje Albano Bogdos: Kërko falje publike

Deklarata e rëndë e Albano Bogdos për Alban dhe Beatrix Ramosajn ka bërë që shumë personazhe të njohur të reagojnë. Ndër to sigurisht nuk kishte...

VIDEO/ Albano Bogdo ofendon rëndë Alban Ramosajn

Albano Bogdo këtë sezon të ri televiziv ka ardhur në një rol të ri, këtë herë si moderator. Aktori i humorit ka kaluar në “Vision...

Pas Alban Ramosajt dhe Feros, heq dorë nga muzika një tjetër këngëtar

Nuk e dimë ç’i ka gjetur së fundmi, por po ikin të gjithë një nga një! Ishte Alban Ramosaj ai që lajmëroi dy ditë më...

Latest news

/5pyetjet.al