-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Beatrix Ramosaj reagon pas ofendimeve të Albano Bodgos: Ti po flet për mua?

Kryesoret

“Batuta” e rëndë dhe ofendimi që Albano Bodgo i bëri Alban Ramosajt duke përmendur Beatrixin dhe Donaldin po bën gjiron e rrjetit.

Të shumtë ishin ata që reaguan për fjalët e thëna por ajo që të gjithë prisnin ishte Beatrix, e cila tërthorazi tha fjalën e saj.

“Ti po flet për mua? As  nuk më intereson fare” ka qenë dublimi që Trixa ka shpërndarë në rrjet.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit