-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Altin Hoti

Dy tragjedi brenda vitit, nëna e Altin Hotit: Kam humbur 3 fëmijë

Ura e tragjedisë është shndërruar në një altar me lule dhe drita, një vend i dhimbshëm pelegrinazhi ku mbizotërojnë lotët e përqafimet për humbjen...

“Mezi pres të të ritakoj vëllai im”! Mallkimi i familjes Hoti, humbi dy djemtë në aksident

Dy të rinj shqiptarë dhe një vajzë italiane humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi në Venecia, Itali në orët e...

Si ra “BMW”-ja në lumë! E premtja e zezë që u mori jetën në lule të rinisë të rinjve

E premte e zezë. Tre të rinj vdiqën në aksident në Venecia, Itali. Dy nga viktimat janë shqiptarë dhe një vajzë italiane. Makina ku...

FOTO+EMRAT/ Makina ra në lumë, kush janë dy të rinjtë shqiptarë që vdiqën?

Zbardhen detaje të reja nga aksidenti tragjike me tre viktima në Itali, ky dy janë shqiptarë. Aksidenti ndodhi rreth orës 03:00 të mëngjesit të së...

Tragjike/ Makinat bëhen copë-copë, vdesin në rrugë dy shqiptarë (FOTO)

Dy nga viktimat e tragjedisë rrugore që ndodhi rreth orës 03:00 të mëngjesit të së premtes në provincën e Venecias në Itali, janë shtetas...

Latest news

/5pyetjet.al