-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

antidrogë

“Policia… Hape derën!”/ Kanabisi ‘lumë’ në Pogradec, arrestohet 45-vjeçari, do e trafikonte drejt Greqisë

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CQK969xoDek] Një 45-vjeçar u vu në pranga në fshatin Vërdovë të Pogradecit, në kuadër të operacionit policor të koduar “Restart 16”. Klodian Kllomollari është...

Megaoperacion antidrogë në Spanjë, arrestohen 197 persona, mes tyre edhe shqiptarë

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-pg0CM6BLsU?si=rTrRjW-5atEQaJwu] Autoritet spanjolle kanë zhvilluar një megaoperacion antidrogë nga i cili u bë i mundur shkatërrimi i 6 banda kriminale dhe vënien në pranga...

“Tempulli”/ Merr fund arratia e 19-vjeçarit në Tiranë, u bashkohet në qeli 90 të arrestuarve të tjerë

Policia e Tiranës ka bërë të mundur ditën e sotme arrestimin 19-vjeçarit të shpallur në kërkim, Luis Nelaj në kuadër të megaoperacionit antidrogë "Tempulli". Me...

EMRAT /18 të arrestuarit e “Tempullit” të Vlorës dalin sot para gjykatës, do t’iu njihet masa e sigurisë

Këtë diel po mbahet seanca gjyqësorë për 18 të arrestuarit në kuadër të megaoperacionit antidrogë "Tempulli" i cilin u zhvillua edhe në Vlorë. Seanca ka...

Si ranë në “grepin” e agjentit shpërndarësit e drogës? Zbardhen përgjimet: Mallin e ke super

Pas operacionit antidrogë ku u shkatërruan 23 banda të drogës në qytete të ndryshme të vendit kanë dalë detaje të reja nga hetimet të...

“Hape derën”! Me tuta e kanatjere në krevat! Si u kapën trafikantët me çantën me Euro?

Publikohen pamjet e operacionit të goditjes së 23 grupeve kriminale në pesë qytete të Shqipërisë në 12 orët e fundit. 233 shpërndarës droge janë...

Aksioni anti-drogë shtrihet edhe në Vlorë, 50 të shoqëruar, dalin pamjet

https://youtu.be/bkJKfl31bOU Megaoperacioni i antidrogës është shtrirë edhe në Vlorë, ku raportohet për deri më tani janë shoqëruar mbi 50 persona. Akuza e tyre, sipas burimeve paraprake...

Operacioni anti-drogë shtrihet edhe në Korçë, mbi 18 të arrestuar, priten të tjera

Nga megaoperacioni i madh Policisë së Shtetit i shtrirë në gjithë territorin e vendit janë mbi 200 të arrestuar. Operacioni është shtrirë kudo nëpër...

Operacioni antidrogë në Fier, kush janë dy të arrestuarit dhe tjetri në kërkim?

https://youtu.be/IPj2bv8OM44 Policia ka goditur një grup të trafikut të drogës në qytetin e Fierit. Kreu i Policisë së Fierit, Lorenc Panganika në një konferencë për...

Aksion antidrogë në veri, asgjësohen 3543 bimë cannabis sativa, në pranga një person

https://youtu.be/vMwxw2CI86Y?si=lW9xZkmwIXlrwZeU Policia e gjatë 72 orëve të fundit ka zhvilluar kontrolle antidrogë në veri të vendit ku është bërë e mundur gjetja dhe asgjësimi 3543...

Latest news

/5pyetjet.al